لیوان دوجداره (لیوان کاغذی دوجداره)

مزایا لیوان دوجداره :
لیوان کاغذی دوجداره به دلیل وجود منافذ هوا در لایه دوم از احساس سوختن دست هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم جلوگیری می کند. و از دیگر مزایای آن کیفیت مرغوب ـ استحکام مناسب ـ لوکس بودن و جذابیت بصری سه بعدی می باشد. لیوان کاغذی دوجداره کرکره ای به دلیل وجود منافذ هوا در لایه دوم از احساس سوختن دست هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم جلوگیری می کند. و از دیگر مزایای آن کیفیت مرغوب ـ استحکام مناسب ـ لوکس بودن و جذابیت بصری سه بعدی می باشد.

لیوان دوجدارهمصارف لیوان دوجداره :
لیوان دوجداره کاغذی به عنوان بهترین محصول یکبارمصرف نوشیدنی های گرم شناخته شده است.بیشترین مصرف این محصول در سرو کردن انواع چای – انواع قهوه – دمنوش و سایر نوشیدنی های سرد و گرم می باشد.
کافه ها، رستوران ها ، کافی شاپ ها و هرجایی که نوشیدنی سرو می شود از مصرف کنندگان این محصول می باشند.
درب مستحکم تولید شده برای این محصولات امکان استفاده بیرون بر (take away) را فراهم می کند.
لیوان دوجداره
قابلیت چاپ اختصاصی (تبلیغاتی):
جهت تبلیغات مصرف کنندگان محترم امکان چاپ لوگوی اختصاصی بر روی محصولات وجود دارد.

لیوان های کاغذی ۳۶۰ سی سی ساحل جنوب مناسب برای سرو نوشیدنی های گرم و سرد می باشد. لیوان دوجداره ساحل به دلیل دوجداره بودن علاوه بر زیبایی دارای پایین ترین درصد انتقال حرارت میباشد که ویژگی اصلی این لیوان است . لیوان کاغذی دوجداره به دلیل شیار های بر روی جداره دوم، از انتقال حرارت بسیار پایین تری نسبت به لیوان کاغذی دوجداره ساده برخوردار است. تولید انواع لیوان کاغذی دوجداره توسط شرکت ساحل جنوب ارائه می شود. لیوان دوجداره یکی از بهترین محصولات با کیفیت جهت نگهداری نوشیدنی های سرد و گرم می باشد. لیوان کاغذی دوجداره در انواع مختلف و سایزهای متفاوت توسط مجموعه ساحل جنوب عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ساحل جنوب تماس حاصل فرمایید.

تنوع لیوان های دوجداره :
لیوان شات (۳انس) : جهت مصارف سمپلینگ
لیوان۱۷۰ سی سی (۷ انس) : جهت مصرف اسپرسو و دبل اسپرسو و …
لیوان۲۲۰ سی سی(۹ انس): لیوان رایج سرو انواع نوشیدنی ها در ایران
لیوان۳۶۰ سی سی (۱۲ انس): مخصوص نسکافه،امریکانو،هات چاکلت و …

لیوان کاغذی دوجداره ۳۶۰ سی سی

لیوان کاغذی دوجداره ۳۶۰ سی سی ساحل جنوب مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد لیوان کاغذی دوجداره ساحل جنوی به دلیل دوجداره بودن علاوه بر زیبایی دارای پایین ترین درصد انتقال حرارت  میباشد که  ویژگی اصلی این لیوان است. لیوان کاغذی دوجداره ۳۶۰ سی سی مناسب برای رستوران ها ، کافی شاپ ها و مراسم مختلف می باشد که بصورت چاپ اختصاصی و یا طرح عمومی نیز قابل سفارش می باشد

لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۰ سی سی

لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۰ سی سی ساحل جنوب مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد لیوان کاغذی دوجداره ساحل جنوی به دلیل دوجداره بودن علاوه بر زیبایی دارای پایین ترین درصد انتقال حرارت  میباشد که  ویژگی اصلی این لیوان است. لیوان کاغذی دوجداره ۲۲۰ سی سی مناسب برای رستوران ها ، کافی شاپ ها و مراسم مختلف می باشد که بصورت چاپ اختصاصی و یا طرح عمومی نیز قابل سفارش می باشد

لیوان دوجداره
لیوان دوجداره
لیوان دوجداره