لیوان کاغذی

لیوان کاغذی

شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب در زمینه تولید اختصاصی و چاپ لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی در استان های بزرگ مانند تهران، البرز، تبریز، شیراز، اصفهان و مشهد آماده همکاری می باشد. ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی، شرکتها، فروشگاه های جزئی و کلی، هتلها و رستورانهای سطح شهر، تالارهای پذیرایی و کلیه مکان های عمومی در زمینه تولید لیوان کاغذی و بشقاب کاغذی با بهترین کیفیت چاپ با استفاده از رنگهای بهداشتی بدون بو کاغذ بهترین لیوان های کاغذی را برای شما عزیزان چاپ و تولید می کنند.لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی

لیوان کاغذی را میتوان در هیات های مذهبی، رستوران ها و فست فود ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی و خصوصی، شرکت های تولید چای و نوشیدنی های سرد و گرم و همینطور برای استفاده عادی در منزل با طرح های متناسب و تبلیغاتی به کار برد.

جنس لیوان کاغذی

جنس کاغذی که در تولید لیوان کاغذی استفاده می شود، نوعی کاغذ مخصوص است که در تولید بسته بندی مواد غذایی بکار می رود. اصولا این نوع کاغذها که در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشند از یک طرف متشکل از کاغذ پایه یا گرماژ متفاوت و در یک طرف دیگر پوشش پلی اتیلن هستند. استفاده از پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذ ها باعث می شود تا اولا اینگونه از کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شوند و به محیط زیست کمترین صدمه را وارد نمایند و ثانیآ در تماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی بر روی آنها داشته باشند و کاملآ بهداشتی باشند.

مزایای لیوان کاغذی نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی

۱٫ جلوگیری از نفوذ مایعات (از جمله چای داغ و یا قهوه ی داغ) به  سطح خارجی لیوان کاغذی در صورتی که وقتی ما چای داغ را در لیوان پلاستیکی میریزم دیده شده است که در بسیاری از مواقع یا لیوان پلاستیکی آب می شود و یا حرارت دست ما را می سوزاند.
۲٫ وزارت بهداشت ایران و سازمان محیط زیست ایران به تازگی به دنبال وضع قوانینی هستند که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی را ممنوع نمایند.
۳٫ لیوان کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است و کمتر به محیط زیست صدمه وارد می نماید.
۴٫ بر روی لیوان های کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر می رسد.

فرآیند تولید لیوان كاغذی

در جریان فرایند تولید لیوان کاغذی ابتدا کاغذ توسط دستگاه روکش دار کننده ماده پلی اتیلن دار روکشی می شود. در ضمن اگر کاغذ به صورت یک طرفه روکش شود آن را سینگل و در صورتی که دو طرف روکش شود آن را دابل می نامیم. بعد از روکش دار شدن کاغذ، کاغذ روکشدار در ابعاد سفارش داده شده برش داده می شود. سپس پس از طی مراحل بالا توسط دستگاه چاپ، چاپ طرح های دلخواه بر روی کاغذ صورت می گیرد. از دستگاه برش به منظور برش صفحه کاغذ به کاغذ بدنه ظرف (استروک) استفاده می شود و کاغذ چاپ شده به صورت استروک در می آید. با استفاده از دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی ظروف مورد نظر به صورت اتوماتیک تولید می گردد. برای هر دستگاه یک اپراتور کافی است وظیفه ی این اپراتور قرار دادن کاغذ استروک شده ظروف در محل ورودی دستگاه و رول کف ظروف در محل تعبیه شده و سپس جمع آوری ظروف تولید شده میباشد. در این مرحله دیگر تولید لیوان کاغذی به اتمام رسیده و تنها بسته بندی ان در کارتن های باقی مانده است. همان طور كه در قسمت بالا توضیح داده شد مراحل تولید لیوان كاغذی بسیار ساده میباشد به طوری كه لازم نیست شما همه مراحل را خودتان انجام دهید. شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب تولید، چاپ و توزیع انواع لیوان کاغذی در شهر مشهد را دارا می باشد.